Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sloupy a zahradní architektura

   Nabízíme také sloupy, sloupky a veškerou kamennou architekturu. Převážná většina těchto prvků je ze žuly. U každé fotky je uveden typ materiálu.

   Veškerý materiál má hrubší strukturu, aby se lépe sladil s okolím zahrady. Jedině sloupy lze nabídnout v hrubé ale i v leštěné variantě. Pak je na posouzení každého zákazníka, čemu dá přednost.

   Nějaký materiál máme na skladě. Nějaké prvky jsme schopni zajistit a dovézt během týdne anebo čtrnácti dnů. Nejlevnější cenu mají tyto prvky při dovozu přímo z Číny, kdy jediní zprostředkovatelé jsme my. Takovéto výrobky jsou nejlevnější. Jedinou nevýhodou je rychlost dodávky, která je od 3 měsíců do 6ti měsíců. Pokud je potřeba mít tyto výrobky rychle na skladě, jsme schopni to i rychle zajistit. Ale musíme takovéto výrobky nakupovat přes velkododvatele a cena je zde už vyšší. Není vůbec problém nabídnout cenu při okamžitém dodání anebo při přímém delším dovozu z Číny.

   Pokud jste nenašli typ výrobku anebo barvu výrobku, který jste hledali, kontaktujte nás. Obratem zjistíme tyto informace a odpovíme Vám!